نامهی دوستان ویژه

ژوئیه- سپتامبر ۲۰11

 

شما نبودید که مرا برگزیدید، بلکه من شما را برگزیدم و مقرّر داشتم تا بروید و میوه آورید و میوه شما بماند. (یوحنا 16:15)

 

خوشحالیم که در ابتدای فصل تابستان این نامه را برای شما مینویسیم. از شما بخاطر پشتیبانی دعا و مالی‌تان که در همه فصول سال میباشد ممنونیم.

 

سال گذشته انجمن ابما درخواستی برای گرفتن کمک مالی به منظور خرید یک نظام کامپیوتری به یک سازمان خیریه فرستاد. تجهیزات کامپیوتری فعلی ما ده سال پیش خریداری شدند و بعضی برنامه های کامپیوتری‌مان دیگر مفید نیستند. در اوائل 2011 اطلاع یافتیم که سازمان خیریه فوق  این نوع درخواستها را دیگر نمی پذیرد. موقعی که هیأت مدیره ابما در ماه آوریل جلسه داشت تصمیم بر این گرفت که انجمن دستگاه کامپیوتری کوچکتری را بخرد و جانشین دستگاه قدیمی سازد. مبلغ 2000 دلار بودجه برای این منظور تصویب شد. بنابراین برای هر هدیه‌ای که شما برای این پروژه بفرستید  از شما بسیار تشکر میکنیم.

 

حمید، سحر و سارا (خانواده مسیحی پناهجویی که اخیراً در کلرادو سپرینگز ساکن شده‌اند) وضع رضایت بخشی دارند. حمید اکنون به یک شغل باغبانی مشغول است. سارا در 7 ماهگی کودکی تندرست و بسیار فعال است. انجمن ابما با کلیسای سانی ساید همکاری میکند تا یک اتومبیل دست دوم برای این خانواده تهیه کنیم. حمید مقداری پول برای خرید اتومبیل پس انداز کرده است. در این میان ، با کمک ابراهیم، حمید تصدیق رانندگی خود را گرفت. مهین به راههای مختلف از جمله ترجمه کردن از انگلیسی به فارسی و برعکس و بردن اعضای خانواده برای کارهای پزشکی و خرید به این خانواده کمک میکند. لطفاً دعا کنید که یک اتومبیل دست دوم مرتب تا قبل از شروع فصل سرما در ماه اکتبر برای خانواده حمید پیدا شود.

خانواده قاسم در شهر کلرادو سپرینگز بخوبی جا افتاده‌اند. مژده مشغول به کار است. برای تندرستی، شغل  و  دیگر نیازهای خانواده دعا کنید.

بیش از یک سال از موقعی که خانواده دانیال در هندوستان وضعیت پناهندگی گرفتند میگذرد. با وجود این، سازمان ملل هنوز کشوری برای اقامت ایشان پیدا نکرده است. دعا کنید که این سازمان هرچه زودتر پرونده خانواده دانیال را به کنسولگری آمریکا بفرستد زیرا که این خانواده در آمریکا اسپانسر دارد.

ابراهیم برای مینا، یک خانم مسیحی ایرانی که در آمریکا زندگی میکند شهادتنامه ای نوشت. این خانم به دزدی از مغازه‌ای محکوم شده بود و قرار بود که وی را از آمریکا اخراج کنند. وکیل این خانم هفته پیش به انجمن اطلاع داد که قاضی اداره مهاجرت به نفع مینا تصمیم گرفته است. مینا اخیراً مسیحی شد، اما علاقه‌اش به مسیحیت از چند سال پیش آغاز گردید. شوهر ایرانی مینا نیز اخیراً مسیحی شد. برای رشد روحانی مینا و شوهرش لطفاً دعا کنید.

اطلاع یافتیم که شهناز و خانواده‌اش که در ترکیه هستند ویزای آمریکا دریافت کرده‌اند و بزودی به شهر سن دیاگو وارد خواهند شد. پرونده این خانواده پناهجو را انجمن ابما حدود دو سال پیش تهیه کرد. دعا کنید که شهناز و خانواده‌اش بتوانند خود را بخوبی با زندگی در آمریکا تطبیق دهند.

سهیلا و خانواده‌اش نیز در ترکیه پناهجو بودند. ابما پرونده ایشان را برای سازمان ملل تهیه کرد و در ماه مارس 2011 به شهر ونکور در کانادا وارد شدند. همه اعضای خانواده چندین سال است که مسیحی شده‌اند. لطفاً دعا کنید که این خانواده کلیسای خوبی که در آن رشد مسیحی داشته باشند پیدا نمایند.

 

کتاب خبر خوش برای مسلمانان که ابراهیم در سالهای 2009 و 2010 آنرا به فارسی ترجمه کرد اکنون انتشار یافته و بصورت کتاب در اختیار علاقمندان میباشد. دعا کنید که این کتاب خوانندگان مسلمان بسیاری را به نجات در مسیح هدایت کند.

کتاب تفسیر انجیل یوحنا که ابراهیم در دوسال گذشته آن را به فارسی ترجمه کرد در مراحل نهائی برای چاپ میباشد. لطفاً دعا نمایید که این کتاب مسیحیان ایرانی بسیاری را در شناخت بهتر از شخصیت تبدیل کننده خداوند عیسی مسیح کمک کند.

 

از شما بخاطر حمایتی که در این دوره سختیهای اقتصادی از خدمات انجمن مینمایید صمیمانه قدردانی میکنیم.

 

برکات خداوند بر شما باد،

 

 

ابراهیم و مهین غفاری